Městská knihovna Rajhrad

Čtvrtek   13 - 18

Městská knihovna.pptx (2614257)

AKTUÁLNĚ

• Roman Janusz a Městská knihovna Rajhrad Vás srdečně zvou na multimediální cestopisnou přednášku s názvem Peru - magické Andy. Přijměte pozvání ke společné cestě za nejmalebnějšími horskými scenériemi Jižní Ameriky. Fascinující fotografie, poutavé vyprávění a autentická hudba z Peru - kouzelné země pestrých barev, andských velehor a dávné říše Inků. Akce se koná ve čtvrtek 15. 3. 2018 od 18 hodin
  • Od 5. ledna 2018 vystavuje v Malé galerii Petra Žižky výtvarnice Marcela Jaklová. Výstava Momenty kolem nás aneb cesty s tužkou a barvami bude k vidění do konce února 2018. Slavnostní vernisáž se koná v pátek 5. ledna v 18 hodin. Vernisáž bude zahájena barokním tancem tanečního souboru Alla Danza Brno - Baroque. Tančit budou Jaroslava Dosedlová a Hana Humpolíková. Vernisáží Vás bude provázet Lenka Betášová, odborná referentka a tvůrce regionálního zpravodajství v Regionálním turistickém informačním centru v Židlochovicích. A na setkání s Vámi se bude těšit Marcela Jaklová. Autorka obrazů a ilustrací dětských knih "Hádanky a pomáhanky" od pana Oldřicha Kapouna a "Oplatková Markéta" od pana Rudolfa Lukeše.
  • Od března (přesněji od vernisáže 1.3.2018 v 18 hod.) vyplní panely Malé galerie Petra Žižky abstraktní oleje Vítězslava Rubera, které vás rozhodně nenechají chladnými - buď je nechápete nebo vás nadchnou ... abstraktní umění si totiž nehraje na průměrnost či polovičatost!
  • POZOR! Od pondělí 5. října 2015 prodlužujeme výpůjční dobu každé pondělí do 19 hodin!!!