Výstava Marcely Jaklové

• Od 5. ledna 2018 vystavuje v Malé galerii Petra Žižky výtvarnice Marcela Jaklová. Výstava Momenty kolem nás aneb cesty s tužkou a barvami bude k vidění do konce února 2018. Slavnostní vernisáž se koná v pátek 5. ledna v 18 hodin. Vernisáž bude zahájena barokním tancem tanečního souboru Alla Danza Brno - Baroque. Tančit budou Jaroslava Dosedlová a Hana Humpolíková. Vernisáží Vás bude provázet Lenka Betášová, odborná referentka a tvůrce regionálního zpravodajství v Regionálním turistickém informačním centru v Židlochovicích. A na setkání s Vámi se bude těšit Marcela Jaklová. Autorka obrazů a ilustrací dětských knih "Hádanky a pomáhanky" od pana Oldřicha Kapouna a "Oplatková Markéta" od pana Rudolfa Lukeše.
  • plakát
  • fotografie