Úpravy interiéru knihovny

Rajhradští čtenáři jistě zaznamenali prázdninové stavební hemžení v naší knihovně.A o co šlo?

Po zdařilé rekonstrukci půjčovny před dvěma roky se přistoupilo k úpravám vstupních prostor a kanceláře knihovny. Kvůli bezpečnosti byly částečně nainstalovány nové elektrické rozvody. Vestibul a schodiště získaly hladké sadrokartonové stropní podhledy a stěny byly hladce omítnuty. Pěkná moderní světla a hlavně příjemná podlaha ze zátěžového PVC završily dojem čistého estetického prostoru.Také kancelář se proměnila. Z důvodu častých akcí pro veřejnost i děti (Noci s Andersenem, vernisáže) bylo třeba vybudovat zázemí pro přípravu občerstvení. Sadrokartonový zateplený strop, moderní svítidla a nová podlaha také přispěli k útulnosti a funkčnosti prostoru.

Kancelář s kuchyňkou

Vestibul