transsibiřská magistrála - přednáška Václava Turka

  • Transsibiřská magistrála je hlavní dopravní tepnou Ruska a zároveň to je nejlepší způsob, jak se seznámit s Ruskem, pochopit mentalitu jeho obyvatel, uvědomit si velikost a rozsáhlost této obrovské země. Nejdelší světovou železnicí projedete téměř celé Rusko od západu na východ. Projedete přes dva kontinenty, Evropu a Asii, přes dvanáct oblastí, pět krajů, dvě republiky, jednu autonomní oblast a jeden autonomní okruh, osmdesát sedm měst. Překonáte šestnáct velkých řek a sedm časových pásem. Za šest dní a čtyři tisíce korun můžete dojet z Moskvy až k Tichému oceánu do přístavního města Vladivostok.
  • Pokud budu na Rusko koukat jako obyčejný občan a cestovatel, tak si dovolím tvrdit, že Rusko vůbec není takové, jak ho prezentují media - říká profesionální průvodce po Rusku Václav Turek. Přijďte si vyslechnout přednášku, shlédnout zajímavou projekci a zeptat se na vše, co vás o Rusku zajímá.
  • plakát
  • http://www.dovolena-rusko.cz/psalo-se-v-novinach/jak-poznat-rusko-na-transsibirske-magistrale-orlicky-denik-30-10-2015

TOPlist